Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözköd... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500026/Korok-ruhai-Domanovszky-Endre-illusztralt-eloadasvazlatai-az-oltozkodes-torteneterol-~II3021214
3021214
19544
468
Books: History
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. 319 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
: nagy_andras