2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Magyar MűvelÅ‘déstörténet. Szerk.: Domanovszky Sándor et al. IV. köt.: Barokk és felvilágosodás. Bp., [1939], Magyar Történelmi Társulat. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és szÃnes képanyaggal, mellékletekkel. Korabeli félbÅ‘r-kötésben, kissé sérült, kopottas borÃtóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal, régi intézményi bélyegzÅ‘vel.