1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Marczali Henrik: Magyarország története. I. rész. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1911, Athenaeum, 5 sztl. lev.+ 392 p.+ 1 (duplaoldalas, színes térkép) t.+ 2 (színes képtáblák) t.+ 1 (hasonmás) t. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal.