Nagyváradi Horváth Janka: A régi Erdély. Bp., 1908., Athenaeum, 4+299 p. Korabeli gerincén aranyozott félvászon-kötésben. A kötetben korábbi tulajdonosának - Árpástói Marosszéki Szabédi Dr. Székely Pál - érdekes bejegyzései..