Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 178

Stazioni climatiche marine. Stazioni balneari dItalia. Abbazia, Alassio, Bordighera, Brioni, Carpi, Cattolica, Francavilla al Mare, Grado, Lido di Venezia, Nervi, Ospedaletti, Palermo, Portofino, Portorose, Rapallo, Riccione, Rimini, San Remo, S. Margherita Ligure, Sestri Levante, Sorrento, Taormina, Varazze, Viareggio, Zara. Roma, 1927, ENIT. Olasz nyelven. Egészoldalas képekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19132.

Stazioni climatiche marine. Stazioni balneari d'Italia. Abbazia, Alassio, Bordighera, Brioni, Carpi, Cattolica, Francavilla al Mare, Grado, Lido di Venezia, Nervi, Ospedaletti, Palermo, Portofino, Portorose, Rapallo, Riccione, Rimini, San Remo, S. Margherita Ligure, Sestri Levante, Sorrento, Taormina, Varazze, Viareggio, Zara. Roma, 1927, ENIT. Olasz nyelven. Egészoldalas képekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Balogh János: Túrkevétől Óceániáig. Bp., 2003. Nemzet Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
19133.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19134.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19135.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vártúrák kalauza 2 kötete (Nem teljes!): II. kötet: Dunántúli várak és vártúra-útvonalak. III. kötet: Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1976-1983. Sport. Térképmellékletekkel és néhány fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19136.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Egri György: Apróságok az egri várból. Bp.,én.,Singer és Wolfner,(Fráter és Társa-ny.), 48 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkenyomokkal.
19137.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
19138.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19139.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Dr. Pakuts Béla: Küzdelmek és eredmények a lippói Béke Őre Mgtsz 30 éves történelméből 1948-1978. Pécs, 1979. Felelős Kiadó Karasz László tsz-elnök. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19140.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Mózes Imre: Borsodmegye földrajza. Vezérkönyv a népiskolák III-ik osztálya számára. Miskolcz, 1922, Ferenczi B., 39 p. Hetedik kiadás. Papírkötésben.
19141.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kurt Seliger: Albánia - A sasfiak országa. Útleírás szóban és képben. Ford.: Szécsi Ágnes. Bp., 1959, Kossuth. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4200 példányban.
19142.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19143.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események