Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 178

19168.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. I.-II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
19169.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
19170.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Szerk.: Sivó Mária. Bp., 1981, Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19171.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Lord Russell: A horogkereszt rémtettei. Ford.: Gábor Jozefa. Bp.,1955,Szikra. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos papírborítékkal, laza, kissé sérült fűzéssel.
19172.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Salgó László - Balogh András: A gyarmati rendszer története 1870-1955. Bp., 1980, Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19173.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
19174.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19175.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
19176.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1940 IBUSZ utazások képes katalógus. 16p.
19177.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események