Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 178

Dr. Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19060.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Erdély csodái. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Batiz Réka et al.: Erdély száz csodája. Bp., (2004), Totem Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
19062.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Everett B. Wilson: Fifty Early American Towns. New York, 1966, A.S. Barnes and Co. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19063.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Cholnoky Jenő: Amerika. A Föld és népei I. kötet. Bp., 1917, Franklin. Félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrált, színes térképpel, kopottas állapotban.
19064.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Az első 70 évünk. / Our First 70 Years. (1947-2017). Szerk.: Stevan Mackovic. Subotica (Szabadka), 2017, Szabadkai Történelmi Levéltár. Szerb, horvát, magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / In Serbian, Croatian, Hungarian and English language. Hardcover.
19065.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vörös Márton: Pécs. Officina Képeskönyvek 35. Bp., 1941., Officina, 35+5 p. +24 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Benne megrendelőlappal. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
19066.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. Officina Képeskönyvek 32. Bp., 1941., Officina, 28+8 p.+24 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Oldalszámozáson belüli térképpel. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, alapvetően szép állapotban. Benne Officina Könyvtár prospektussal és megrendelőlappal.
19067.

Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. Officina Képeskönyvek 32. Bp., 1941., Officina, 28+8 p.+24 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Oldalszámozáson belüli térképpel. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, alapvetően szép állapotban. Benne "Officina Könyvtár" prospektussal és megrendelőlappal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kőszeghy Elemér: Kassa műemlékei. Officina Képeskönyvek 16. Bp., 1939., Officina, 22+2 p.+17-28+1-16 t.+16 p. Megrendelőlappal. Kiadói kartonált papírkötésben,kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
19068.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Trencsényi-Waldapfel Imre: Pest-budai múzsa. Officina Képeskönyvek 40. Bp., 1942., Officina, 67+3 p. Oldalszámozáson belül fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
19069.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Makkai László: Erdélyi városok. Officina Képeskönyvek 32. Bp., 1940., Officina, 27+1 p. +32 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
19070.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Valló István: Győri képeskönyv. Csánky Dénes, Pfannl Egon, és Weichinger Károly képeivel. Officina Képeskönyvek 39. Bp., 1942., Officina, 46+1 p.+24 (fekete-fehér és színes képtáblák) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerinc alsó részén kis sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
19071.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események