19013.
468. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás II-ik kötete. Magyarország a Millennium idejében. Az ezredéves kiállítási ünnepélyek, továbbá a főváros és az ország, valamint a kiállítás kiváló látványosságainak és nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Kiadja: Tímár, Piványi, Fouquau, Vidéky. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.