19055.
468. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Bródy Sándor: Az egri diákok. Két magyar Robinson története. Első kiadás. Budapest, [1894.] Singer és Wolfner 152 l21 cm Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival illusztrált. /Ifjusági Könyvek/ Aranyozott, kiadói illusztrált vászonkötésben, gerincén sérüléssel. Ritka kötés változat.