19044.
468. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Gáspár Ferenc: Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából. Bp., [1903], Singer és Wolfner, VIII+527+(1) p. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, rossz állapotban, több lap kijár.