19139.
468. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
600 Ft
1,59 EUR, 1,71 USD
GerÅ‘ László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.