19040.
468. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
Szemere Bertalan: Utazás külföldön I. Németalföld, Franciaország. Bp., 1840, Magyar Kir. Egyetem. Félvászon kötés, sérült címlap, foltos, viseltes állapotban.