Könyvek: Vallás

Tételek száma: 94

Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), Kiadói aranyozott egészvászon-kötés
20499.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos és énekes könyv... Bp.,1899, Rózsa Kálmán és neje, 8+460+IV p. Harmincnegyedik kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, réz veretekkel és kapcsokkal, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, kijáró lapokkal, benne foltos, kissé sérült lapokkal, hiányzó kapcsokkal, rossz állapotban.
20500.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mánava-dharmasásztra. Manu törvényei. Ford.: Németh Orsolya. Bp., 2019, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés.
20501.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szunyogh Xavér Ferenc: Magyar-latin misszále az év minden napjára. Ford., bevezetésekkel és magyarázatokkal ellátta - - . Bp., 1933, Szent István-Társulat, 1488 p. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, a borítón a gerincnél kis sérüléssel.
20502.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Keresztény-Zsidó Teológiai Évkönyv 2013. Szerk.: Szécsi József. + Szécsi József: ,,Fölkél egy Csillag. Néhány előadás. (DEDIKÁLT). Bp., 2013-2014, Keresztény-Zsidó Társaság. Kiadói papírkötés. Az egyik kötet Dr. Szécsi József vallásfilozófus, a Keresztény-Zsidó Társaság főtitkára által DEDIKÁLT.
20503.

Keresztény-Zsidó Teológiai Évkönyv 2013. Szerk.: Szécsi József. + Szécsi József: ,,Fölkél egy Csillag". Néhány előadás. (DEDIKÁLT). Bp., 2013-2014, Keresztény-Zsidó Társaság. Kiadói papírkötés. Az egyik kötet Dr. Szécsi József vallásfilozófus, a Keresztény-Zsidó Társaság főtitkára által DEDIKÁLT.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
P. Trefán Leonárd Táborhegyi fényben. Kolozsvár, 1912. Szent Bonaventura. 111p, Felvágatlan. sérült papírborítóval
20504.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Nagy Szőlősi Mihály: Lobogó szövétnek avagy a Lelki Pásztorságnak tiszta tüköre [...] Kolozsvár, 1676, Veres-Egyházi Sz. Mihály. REPRINT! Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20505.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Szerb nyelvű imakönyv. Buda, 1857, Cs. kir. magy. egyetemi könyvnyomda. Kapcsos bársonykötésben, a gerinc az elülső kötéstábla hiányzik, ázott, foltos lapokkal, az elülső és hátsó szennylapokon kézzel írt bejegyzésekkel.
20506.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Arányi E.: A szervita rend hét szent alapítója. Soulier és Spörr szervita atyák francia és német munkái nyomán átdolgozta - - . Bp., 1918, Budapesti Szervita Rendház (Kertész József-ny.), 88 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzővel.
20507.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hajdu Péter: A keresztről való beszéd. - Prédikációk. A szerző felesége által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., én., Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
20508.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bendefy László: Az ismeretlen Juliánusz. (Bp., 2001), Paulus Hungarus - Kairosz. Reprint kiadás. Kihajtható térkép-mellékletekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20509.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott Arany Korona [...] imádságos könyv. Pest, 1849, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1 t. +4+1-72, 75-76,73-74,79-80,77-78,81-400+4 p.+ 6 t. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült csatokkal, laza, sérült kötéssel, foltos lapokkal, két sérült táblával, néhány kissé sérült lappal, hibás lapsorrenddel (-72, 75-76,73-74,79-80,77-78,81-.)  Megviselt állapotban.
20510.

Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott Arany Korona [...] imádságos könyv. Pest, 1849, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1 t. +4+1-72, 75-76,73-74,79-80,77-78,81-400+4 p.+ 6 t. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült csatokkal, laza, sérült kötéssel, foltos lapokkal, két sérült táblával, néhány kissé sérült lappal, hibás lapsorrenddel ("-72, 75-76,73-74,79-80,77-78,81-".) Megviselt állapotban.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események