Könyvek: Vallás

Tételek száma: 94

20523.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Erhard Caspar (szerk): S. Vincentii Ferrerii, Ex Sacro Praedicatorum Ordine Concionatoris Celeberrimi, Festivale [et] Quadragesimale in Gratiam Ascetarum, Parochorum, concionatorum, & Catechistarum, Synopsi &praeviss Summariis, Divisionibus Argumentorum & Epilogis illustratum, tum utilissimis Indicivus instructum, 2-3. Augustae Vindelicorum [Augsburg] 1729 .Johannes Strötter. [1], 232 p, [7]; [1], 305 p. [4]. + hozzákötve: Vincentii Ferrerii, Ex Sacro Praedicatorum Ordine Concionatoris Celeberrimi, Commune : In Gratiam Ascetarum, Parochorum, Concionatorum, & Catechistarum [1]., 87 p., [3] + hozzákötve: S. Vincentii Ferrerii tractatus seu instructio de vita spirituali et brevi methodo perveniendi ad perfectionem... Augsburg, 1729. Strötter. [1] 19p. [1] Korabeli sérült egészbőr kötésben. (Ferreri Szent Vince O.P. katalán író, Domonkos-rendi szerzetes, prédikátor. Magyarországon elterjedt a Ferreri néven való említése, de van, ahol Ferreriusként szerepel. Emléknapja: április 5) / damaged leather binding.
20524.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Szaniszló [Ferenc] Franciscus: Fasciculi ecclesiastico-literarii. 1 kötet. és II. kötet I. füzet. (4 füzetben) Pestini, 1841. Typ. Trattner-Károlyi. VI. 8-432 l. 2 sztl. lev.; 128p. Szaniszló Ferencz, tordai (1792 - 1869). Teologiai doktor, nagyváradi püspök. Kiadói papírborítókkal, az egyiken intézményi bélyegzőkkel.
20525.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Denis Saurat: A vallások története. Bp., 1935, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötésben.
20526.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Két könyv a katholikus legényegyletről. II. rész: A katholikus legényegylet magyar földön. Házi Könyvtár LV. Bp., 1887, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, szétvált könyvtesttel, kissé szakadt borítóval. Felvágatlan példány!
20527.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hungarica Das K. K. Patent Vom 1 September 1859: Als Mystification Des Protestantismus In Ungarn. Hamburg, Hoffmann und Campe. 138p. Kiadói papírborítóval. első néhány lap sérült.
20528.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Schematismus Venerailis cleri archidocesis Strigoniensis 1940. Bp., 1940. Szt István. 360p. Kiadói papírborítóval
20529.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Boldog Elréd: A lelki barátságról. Latin eredetiből magyarra fordította Henkey-Hönig Károly Dr. Miskolc, 1943. Vucskics István Könyvnyomdája kiadásában. Kiadói, sérült papírkötésben, laza kötéssel. Ajándékozási sorokkal.
20530.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20531.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20532.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
20533.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Bita Dezső: Egyházi beszéd melyet Borbély Kornél Kálmán pannonhegyi sz.ben r. áldor s a Szent Ágostonról nevezett bécsi fönsöbb áldozár intézet tagjának első sz. mise áldozatja alkalmával mondott Rév-Komáromban, mondott - - , ... Rév-Komáromban, karácson hó 26-án 1858. Bécs, 1858, Mechitáristák betűivel, 15 p. Papírkötés, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzéssel.   Bita Dezső Ferenc, O.S.B. (1831-1922) római katolikus pap, bencés szerzetes, hittudós, szentszéki ülnök, irodalomtörténész, egyetemi tanár.
20534.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események