Könyvek: Vallás

Tételek száma: 94

20547.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
20548.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
20549.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Evetovics Kunó: Katolikus erkölcstan 2. köt. Bp., 1940., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben 277p Borítón foltokkal
20550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Horváth Ambrus: Koppi Károly működése. Palaestra Calasanctiana. A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől. 34. sz. Szeged, 1940, (Juhász István-ny.) Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval. Felvágatlan lapokkal.   Koppi Károly (1744-1801) történetíró, egyetemi tanár, piarista szerzetes.
20551.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
20552.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
20553.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Zsihovics Ferenc: Szentek élete. IV. része, III. füzet. Eger, 1879, Érseki Lyceum. 193-288p. Papírborítóval Fametszetű szövegközti illusztrációkkal
20554.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Schütz Antal (szerk.): Szentek élete az év minden napjára.IV. köt. Bp. 1933. Szent István Társulat. Korabeli félvászon kötésben
20555.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sántha Károly: Őrangyal. Imakönyv protestáns ifjak és leányok, különösen konfirmáltak számára. Budapest, 1896. Hornyánszky Viktor (ny.) VIII + 213 + [3] p. Első kiadás. Sántha Károly (1840-1928) evangélikus lelkész, költő különböző alkalmakra írt verses és prózai imáinak gyűjteménye, köztük a tanítóként, a hazáért, a gyámintézetekért mondandó imákkal, valamint boldogság, betegség, konfirmáció, lelki újjászületés, illetve az egyházi év kitüntetett napjai alkalmából szerzett imákkal. Néhány oldalon foltosság. Díszesen aranyozott, enyhén kopott kiadói bőrkötésben, aranyozott festésű lapszélekkel. Jó példány.
20556.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események