Bolhapiac Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3146814
13259
468
Flea Market
Ezüstözött réz kínáló üvegbetét nélkül d: 14 cm 3145698
13260
468
Flea Market
Ónix vagy zsírkő kutya figura. Jelzés nélkül, hibátlan, 8x5,5 cm 3145746
13261
468
Flea Market
Fa persely. Hiánnyal, 13x9x9 cm 3145748
13262
468
Flea Market
Fa füstölőtartó, füstölővel, h: 31 cm 3144562
13263
468
Flea Market
3 darab gyűrűtartó dobozka, kis kopással, d: 6,5 cm 3146466
13264
468
Flea Market
Doboznyi vegyes bolha tétel: régi elektromos tűzhely, kilincs, fém colostok, antik vas akasztó, zacskónyi játék 3147676
13265
468
Flea Market
Telefongyár Magyar Posta bakelit telefon 3107197
13266
468
Flea Market
Túrabot alpakka fejjel Mariazell botjelvénnyel. XIX. sz. 85 cm 2912599
13267
468
Flea Market
Argentor ezüstözött alpakka kefetartó, jelzéssel, kopással, h: 33,5 cm 2900857
13268
468
Flea Market
Régi telefonkagyló, fa, réz, jelzés nélkül, korának megfelelő jó állapotban, m: 23 cm 3031727
13269
468
Flea Market
Antik tintatartó, betét nélkül, bronz, fém. Kis javítással, m: 10,5 cm 3075833
13270
468
3400
Flea Market
Fa ládika kulcs nélkül 10x17x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft