1928 Magyar Cserkész IX. évfolyamának egybekötött számai, 14 db (nem teljes évfolyam). Szerk.: Vidovszky Kálmán. Bp., 1928, Magyar Cserkész-Szövetség (,,Élet"-ny.) Sérült félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, a gyulai 554. sz. ,,Gyula" cserkészcsapat bélyegzőivel.
1933 Magyar Cserkész XIV. évf. 1-24. sz., 1933. jan. 1.- dec. 15. (teljes évfolyam egy kötetben). Szerk.: Koszterszitz József (Koszter atya). Bp., 1933, Magyar Cserkész-Szövetség (,,Élet"-ny.) Benne a gödöllői Jamboree-val kapcsolatos írásokkal, Márton Lajos és mások illusztrációival. Félvászon-kötésben, viseltes, kopott borítóval, sérült gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal, a gyulai 554...
Márton Lajos (1891-1953): Lord Baden-Powell, a cserkészmozgalom alapítója. Nyomat, papír, minimálisan foltos, apró lyukkal, hátoldalán ragasztás nyomaival, 21,5x15,5 cm + A cserkésztörvények, ill. cserkész fogadalom oklevél másolata