2 000 Ft
1928 Magyar Cserkész IX. évfolyamának egybekötött számai, 14 db (nem teljes évfolyam). Szerk.: Vidovszky Kálmán. Bp., 1928, Magyar Cserkész-Szövetség (,,Élet"-ny.) Sérült félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, a gyulai 554. sz. ,,Gyula" cserkészcsapat bélyegzőivel.