1920 Reibgruber Ottó (?), gitározó bohócruhás férfi fotója, feltehetőleg Röckel János Dénes budapesti fényképész felvétele, a hátoldalon feliratozva, kis sérülésekkel, 22x15 cm
cca 1940 Báli csoportkép katonatiszttel, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Első Budapesti Keresztény Fotolaboratórium, Bp. VIII., Sándor u. 17.), 23,5x17,5 cm
1912 A pozsonyi (Felvidék) Rózsakerti szüreti mulatságon készített emlékfotó népviseletbe öltözött részvevőkről, feliratozva, kartonra kasírozva, Körper Károly műterméből, jó állapotban, 12×15,5 cm
cca 1957 ,,Egy király New Yorkban" című amerikai film jelenetei és szereplői (főszereplő Charlie Chaplin, de egyben a film rendezője is), 19 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1930-1940 között Bács-Kiskun megyében készült felvételek, Lőcsei Árpád (?-?) kecskeméti vándorfényképész hagyatékából 9 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
cca 1962 Budapest, az úttörővasút, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter felvételei, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 10x15 cm
cca 1961 Medgyesi László (?-?) kecskeméti fotóművész hagyatékából 2 db modern nagyítás (,,A Bácskiskunmegyei Népújság olvasója" és ,,Kecskemét külvárosi utcája, egy téli éjszakán"), jelzés nélkül, 21x15 cm
1914 Budapesti m. kir. államrendőrség őrszemélyzetének altisztképző tanfolyama, keményhátú tablófotó Hauser S. fényképész budapesti műterméből, 28,5x39 cm