Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 337

Nagy István (1920-) 1975. MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975 Ag és bronz emlékérem pár (25,29g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo SK1
31571.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Nagy István (1920-2017) 1976. Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2
31572.

Nagy István (1920-2017) 1976. "Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Nagy Lajos (1949-) 1987. MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd Ag és bronz emlékérem pár (36,21g/0825/42,5mm) T:UNC,AU Adamo NH9
31573.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag és bronz emlékérem pár (36,21g/0825/42,5mm) T:UNC,AU Adamo NH9

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Pátkai Ervin (1937-1985) 1973. Budapest II. kerület 1873-1973 egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (~110-113mm) T:AU
31574.

Pátkai Ervin (1937-1985) 1973. "Budapest II. kerület 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (~110-113mm) T:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate bronz emlékérem, eredeti dísztokban (57mm) T:AU Hungary / Kanada 1976. The Rákóczi Medal bronze commemorative medallion in original display case. Sign.: Dóra Pedery-Hunt (57mm) C:AU
31575.

Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. "II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate" bronz emlékérem, eredeti dísztokban (57mm) T:AU Hungary / Kanada 1976. "The Rákóczi Medal" bronze commemorative medallion in original display case. Sign.: Dóra Pedery-Hunt (57mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Peternák Gusztáv (1928-) 1978. MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat Ag és bronz emlékérem pár (34,28g/0.800/42,5mm) TUNC Adamo TB1
31576.

Peternák Gusztáv (1928-) 1978. "MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat" Ag és bronz emlékérem pár (34,28g/0.800/42,5mm) TUNC Adamo TB1

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom) jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,21g/0.800/42,5mm) T:BU,UNC
31577.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,21g/0.800/42,5mm) T:BU,UNC

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom) bronz emlékérem Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Budapest peremirattal (42,5mm) T:UNC,AU apró ph
31578.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" bronz emlékérem "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Budapest" peremirattal (42,5mm) T:UNC,AU apró ph

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Rajki László (1939-) DN Dr. László Elek 1841-1919 egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF
31579.

Rajki László (1939-) DN "Dr. László Elek 1841-1919" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Reményi József (1887-1977) 1956. Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956 jelzett Ag emlékérem dísztokban tokban (104,24g/0.935/60mm) T:1-
31580.

Reményi József (1887-1977) 1956. "Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956" jelzett Ag emlékérem dísztokban tokban (104,24g/0.935/60mm) T:1-

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
122,02
131,43
Renner Kálmán (1927-1994) 1966. Szigeti István, numizmatikus 60. születésnapjára készült emlékplakett gipsz mintája. Párban, elő- és hátlap külön: STEPHANUS SZIGETI NUMISMATICUS (93mm) és AETATIS SUAE LX ANNO DOMINI MCMLXVI (93mm) T:AU,XF / Hungary 1966. Commemorative plaque for István Szigeti numismatists 60th birthday, sample pieces in gypsum pair. Obverse and reverse separately: STEPHANUS SZIGETI NUMISMATICUS (93mm) and AETATIS SUAE LX ANNO DOMINI MCMLXVI (93mm) C:AU,XF
31581.

Renner Kálmán (1927-1994) 1966. Szigeti István, numizmatikus 60. születésnapjára készült emlékplakett gipsz mintája. Párban, elő- és hátlap külön: "STEPHANUS SZIGETI NUMISMATICUS" (93mm) és "AETATIS SUAE LX ANNO DOMINI MCMLXVI" (93mm) T:AU,XF / Hungary 1966. Commemorative plaque for István Szigeti numismatist's 60th birthday, sample pieces in gypsum pair. Obverse and reverse separately: "STEPHANUS SZIGETI NUMISMATICUS" (93mm) and "AETATIS SUAE LX ANNO DOMINI MCMLXVI" (93mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Renner Kálmán (1927-1994) 1970. III. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok bronzozott fém emlékplakett (57x95mm) T:VF
31582.

Renner Kálmán (1927-1994) 1970. "III. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok" bronzozott fém emlékplakett (57x95mm) T:VF

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft