Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 337
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3164791
31463
468
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,39g/0.925/42,5mm) T:PP,UNC,AU ujjlenyomat 3164780
31464
468
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag és bronz emlékérem pár (34,81g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU 3109495
31465
468
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem sérült "ÁPV" tokban (42,5mm) + Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC 3165905
31466
468
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" jelzett Ag emlékérem, plombált ép ÁPV tokban (25g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP12 3041386
31467
468
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem plomba nélküli ÁPV tokban (42,5mm) T:AU 3133422
31468
468
3200
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" jelzetlen Ag emlékérem (25,06g/0.800/42,5mm) T:AU (PP) 3133282
31469
468
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3080131
31470
468
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-1993) DN "Petőfi Sándor 1823-1849 / Ott essem el én, a harc mezején" jelzett Ag emlékérem (16,12g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo. 2988451
31471
468
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1971. "350 éves a Hajdúböszörményi Bocskai Gimnázium" egyoldalas bronz emlékplakett, peremen sorszámozott "142" (44x115mm) T:XF 3166518
31472
468
3800
Numizmatika
Demjén László (1935-)(?) 1995. "Hatvan éves a Magyar Légoltalom" ezüstözött bronz plakett, hátoldalán "030" sorszámmal (65mm) T:AU,XF patina 3113932
31473
468
Numizmatika
Domonkos Béla (1934-2020) DN "Wass Albert 1908-1998" egyoldalas, öntött bronz plakett keretben (160mm, keret: 270x269mm) T:AU 3104175
31474
468
Numizmatika
Ecsedi Mária (1941-) 1998. "A pákozdi csata 150. évfordulója - Székesfehérvár MÉE / A haditanács helyszíne Sukoró ref-templom 1848-1998" jelzett Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:PP fo. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft