Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 234
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3159478
12535
468
7500
Antique
Kánai mennyegző. Festett zománckép, orosz, 19. sz., réz foglalatban, bal alsó sarkánál sérüléssel, 7x6 cm 3159469
12536
468
Antique
Asztali oltár. Szűz Mária-jelenés ábrázolása üvegezett fa vitrinben, alján certifikát a rendházfőnökség jóváhagyásáról, m: 14,5 cvm 3159505
12537
468
Antique
Háromágú falikar. Aranyozott fa, kis sérülésekkel, restaurált m: 40 cm 3158959
12538
468
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka kínáló, áttört mintával, oszlopokon nyugvó tál résszel, d: 21,5 cm, m: 18 cm 3159024
12539
468
Antique
Jugendstil ezüstözött alpakka díszdoboz és kínáló, üvegbetétekkel, a kínáló sérült, kopással, 14,5x8x8 cm, 31x18 cm 3160100
12540
468
Antique
cca 1900/20 Josef Böck Wien, Jugendstil piritóskínáló. Ezüstözött alpakka, kopással, jelzett, csavarpótlással, 31x17 cm 3160104
12541
468
Antique
Gyertyatartó pár és gyufatartó. Német, cca 1930, öntött bronz, m: 13 és 20 cm 3160330
12542
468
Antique
1919 Hadifogoly munka. 1919, orosz hadifogságban, faragott fa, h: 71 cm 3160402
12543
468
Antique
Kézzel készült török szőnyeg, kopott, 220x125 cm 3162203
12544
468
32000
Antique
Tűzzománc mintás kínáló, fa talpon. Kína, 19. sz. második fele, zománcozott réz, d: 16,5 cm, teljes m: 9 cm 3161443
12545
468
Antique
2 darab régi kovácsoltvas lámpa, ernyővel, működik, m: 60 cm 3161512
12546
468
Antique
Antik kalaptartó doboz. Kis sérüléssel, 35x35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft