Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 234

12595.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
12596.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
12597.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
12598.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Thangka, Avalókitésvara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x67 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12599.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Murano kristály tükör, cca 1940, támasztós, kopással, m: 28 cm
12600.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Szecessziós ezüstözött alpakka üvegbetétes kínáló, kopással, h:20 cm
12601.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Art deco olaj-ecet tartó, réz szerelékben 2 darab dugós üveg, pattogzással, m:20,5 cm
12602.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
WMF szecessziós ezüstözött alpakka kínáló, kissé pattogzott üveg betéttel, jelzett, kopással, d: 21,5 cm, m: 22,5 cm
12603.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,55
24,29
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
12604.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
100,80
108,57
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
12605.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm
12606.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft