Dísztál. Irán, XX. sz. kézzel festett zománcozott réz, jelzett, d: 40... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~1000009/Disztal-Iran-XX-sz-kezzel-festett-zomancozott-rez-jelzett-d-40-cm-Diszodobozban~II3160822
3160822
12553
468
Antique
Leírás: Dísztál. Irán, XX. sz. kézzel festett zománcozott réz, jelzett, d: 40 cm Díszodobozban
: nagy_andras