8 000 Ft
21,22 EUR, 22,86 USD
Thangka, Vörös Tara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x56 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott, foltos, feltekerve.