55 000 Ft
142,49 EUR, 157,14 USD
1914 Erzsébet királyné Deák Ferenc ravatalánál, nagyméretű litográfia, Elemi Népiskolai Szemléltető Fali Képek, kiadja: Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium, restaurált, sérült, vakrámára kasírozva, 92×60 cm