10 000 Ft
1918-1919 Vegyes, 1918-as és 1919-es újsággyűjtemény tétel: 1918 Pesti Hírlap számai: 1918. nov., 21-. dec.31., 273-279, 281, 284-285, 291-302, 304-306 számok, összesen 25 db.; 1918-1919 Az Erő. II. évf. 4-5. szám. 1918-1919. jan. Főszerk.: Ravasz Árpád. Szerk.: Deme László, 65-88 p.; 1919 Világszabadság. 1919. aug. 3., XVII. évf. 109. szám, 6 p. ; 1919 Az Est. Politikai napilap. X. évf. 105. sz. 1919. máj. 6., hiányos, 1-2 p.; 1919 Az Érdekes Ujság. 1919. VII. évf. 13. sz. [1919. ápril. 3.], rossz állapotban, 30 p.; 1919 Hivatalos Közlöny. 108. szám, 1919. aug. 2., 1 sztl. lev.; 1919. Tanácsköztársaság. 2., 94., 106. számok, 1919. március 27., jul. 17., 31., 3 p.; 2 p.; 3 p.; Összesem 33 db újság. Változó állapotban, közte sok a gerincén javított, közte több sérült, és hiányos is. Benne izgalmas, korabeli hírekkel.