1934 Minerva ügyvédi zsebnapló. Az 1934. évi Minerva-féle ügyvédi határidőnapló zsebkiadása. Szerk.: Dr. Pajor Rezső. IX. évf. Bp., Minerva-ny. 2 db melléklettel. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kitöltetlen.