https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 327

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1934-1935 Tükör folyóirat 4 db száma: II. évf. 10., 11., 12. sz. + III. évf. 2. sz. Vegyes állapotban.
18090.

1934-1935 Tükör folyóirat 4 db száma: II. évf. 10., 11., 12. sz. + III. évf. 2. sz. Vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
1935-1937 3 db rádiós kiadvány: Körting-Mitteilungen német nyelvű folyóirat 2 db száma + Telefunken francia nyelvű prospektus
18091.

1935-1937 3 db rádiós kiadvány: Körting-Mitteilungen német nyelvű folyóirat 2 db száma + Telefunken francia nyelvű prospektus

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1935 Városkultura, városfejlesztési és idegenforgalmi folyóirat VIII. évf. 17. sz., 1935. okt. 31., tűzött papírkötés, sérült, 313-332 p.
18092.

1935 Városkultura, városfejlesztési és idegenforgalmi folyóirat VIII. évf. 17. sz., 1935. okt. 31., tűzött papírkötés, sérült, 313-332 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
1935 Duna-Tiszaközi Nagykőrösi Hírlap Képes híradója 8 p.
18093.

1935 Duna-Tiszaközi Nagykőrösi Hírlap Képes híradója 8 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
1
1935 A Pester Lloyd 82. évf. 136. száma június 16. 12p.
18094.

1935 A Pester Lloyd 82. évf. 136. száma június 16. 12p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
1935-1937 Szülőföldünk. Honismereti füzet. Szerk.: Szepessy Sándor. I. évf. 1. sz. (induló szám), II. évf. 1-10. sz. (teljes évfolyam), III. évf. 3-6. sz. (összesen 15 db). Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. A borítókon Nemesszeghy Jenő grafikáival. Kiadói tűzött papírkötés, változó, túlnyomórészt jó állapotban. Havonta megjelenő folyóirat, melynek célja a felvidéki magyar kultúra ápolása, a nemzettudat fenntartása volt. Ritka!
18095.

1935-1937 Szülőföldünk. Honismereti füzet. Szerk.: Szepessy Sándor. I. évf. 1. sz. (induló szám), II. évf. 1-10. sz. (teljes évfolyam), III. évf. 3-6. sz. (összesen 15 db). Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. A borítókon Nemesszeghy Jenő grafikáival. Kiadói tűzött papírkötés, változó, túlnyomórészt jó állapotban. Havonta megjelenő folyóirat, melynek célja a felvidéki magyar kultúra ápolása, a nemzettudat fenntartása volt. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
EUR
,
42,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1935-1937 A Pesti Futár c. folyóirat több évfolyamának 51 db száma. Felelős szerk. és kiadó: Nádas Sándor. Vegyes állapotban.
18096.

1935-1937 A Pesti Futár c. folyóirat több évfolyamának 51 db száma. Felelős szerk. és kiadó: Nádas Sándor. Vegyes állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
7
cca 1935-1940 20 db Képes Pesti Hírlap magazin sok érdekes történelmi illusztrációval
18097.

cca 1935-1940 20 db Képes Pesti Hírlap magazin sok érdekes történelmi illusztrációval

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
2
1936 Kosztolányi Dezsőt ábrázoló emléklap, nyomtatott aláírásával
18098.

1936 Kosztolányi Dezsőt ábrázoló emléklap, nyomtatott aláírásával

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában
18099.

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
84,88
EUR
,
91,43
USD
Ajánlatok száma:
0
1936-1939 Tükör folyóirat 5 száma (IV. évf. 9., 12. szám. V. évf. 2-3. szám, VII. évf. 3. szám.) A borítók közül 4 Gábor Pál munkái. Papírkötések, a borítókon kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel.
18100.

1936-1939 Tükör folyóirat 5 száma (IV. évf. 9., 12. szám. V. évf. 2-3. szám, VII. évf. 3. szám.) A borítók közül 4 Gábor Pál munkái. Papírkötések, a borítókon kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
1936 A Kosztolányi Dezső Emlékbizottság által kiadott papírboríték, névre szóló, Dr. Ábrahám Ambrus (1893-1989) zoológus, ideghisztológus, az MTA tagja részére (üres), 21,5x15 cm
18101.

1936 A Kosztolányi Dezső Emlékbizottság által kiadott papírboríték, névre szóló, Dr. Ábrahám Ambrus (1893-1989) zoológus, ideghisztológus, az MTA tagja részére (üres), 21,5x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz