1949 Emeljük Pártunk elméleti színvonalát! A Magyar Dolgozók Pártja Politikai Bizottságának 1949. október 20-i határozata. Rákosi Mátyás elvtárs beszéde a Pártfőiskola megnyitó ünnepségén 1949. október 22-én. Bp., Athenaeum-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés.
1949 A Repülő ünnepi száma Sztálin Generalisszimusz 70. születésnapjára, I. évf. 8. sz., 1949. december. Tűzött papírkötés, sérült, foltokkal, az utolsó lap és a hátsó borító szakadt.
cca 1950 Hogyan élt a magyar ifjúság a Horthy-rendszerben. DISZ Politikai Körök 4. Kiadja: A Dolgozó Ifjúság Szövetsége Központi Vezetősége Agitációs Propaganda Osztály. Bp., Athenaeum-ny., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé foltos, a borító és a lapok sarka sérült.
1950 Aquincum, Pannonia Inferior (Alsó Pannonia) fővárosa - Az ásatások és a kőtár rövid ismertetője. Az Aquincumi Múzeum kihajtható ismertető prospektusa, javított, kisebb szakadásokkal, kihajtva: 69,5x48 cm
1953 Szabad Nép, a Magyar Dolgozók Pártjának központi lapja XI. évf. 67. sz., 1953. márc. 8., benne Sztálin halálával és temetésével kapcsolatos hírekkel, gyászkeretes címlappal, kisebb szakadásokkal, 4 p.
1955 Képes Sport II. évf. 25. sz., 1955. jún. 21. A címlapon a IX. Kosárlabda EB Magyarország-Szovjetunió mérkőzése (Greminger János kosarat szerez). Tűzés nélkül, 16 p.
1955 Peking. A Budapesti Helyiipari Vásáron résztvevő kínai küldöttség ismertető kiadványa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé sérült, egy-két lap kissé foltos, 28 p.