Nyomtatványok Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3146557
18200
468
3400
Printed Materials
1956 Sport, olimpiai képes különkiadás, 1956. dec. 11. A címlapon Keleti Ágnes tornász. Tűzött papírkötés, 16 p. 3144433
18201
468
Printed Materials
1958 N. Sz. Hruscsov beszélgetése I. McDonalddal, a Times című angol lap külpolitikai szerkesztőjével. A Szovjet Híradó II. évf. 4. számának melléklete. Tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, 8 p. 3010703
18202
468
Printed Materials
cca 1959 Jean Gabin színész az Archimede, le clochard (1959) c. filmben. Nyomat, papír. Lap felső része kartonra ragasztva. 24×30 cm 3148683
18203
468
Printed Materials
1959-1975 Vegyes különlenyomat tétel, 7 db. Közte: Gerevich László: A régészettudomány helyzetéről, Sarolta B. Szathmári: Das spätawarische Fundamaterial der Randgebiete, Gergely Pál: Arany János akadémiai titoknoki és főtitkári működése... stb. Közte 2 dedikált is: Szatmári B. Sarolta, Gergely Pál.) Változó állapotban. 3148137
18204
468
Printed Materials
cca 1960 Visit Hungary, az IBUSZ angol nyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált idegenforgalmi ismertető prospektusa, kihajtva: 40,5x27,5 cm 3165363
18205
468
Printed Materials
cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm 3082376
18206
468
Printed Materials
1964 Anaesthesiológia és referáló szemle c. orvosi folyóirat III. évfolyamának számai (2 szám) bekötve, egészvászon kötésben. 3165358
18207
468
Printed Materials
1965 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm 3166342
18208
468
Printed Materials
cca 1966-1990 26 db + 10 db ismertető a Gül baba türbéjéről, 2 fajta 3164696
18209
468
Printed Materials
1966-1969 Arcképek sorozat - Magyar tudomány 1. és Magyar történelem 4. mappákból össz. 35 db híres személyeket ábrázoló képes kártya, 15x10 cm 3165354
18210
468
Printed Materials
1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm 3161667
18211
468
Printed Materials
1966 Magyar meseíró a tizenhatodik században, Heltai Gáspár emlékkiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban, kiállítási prospektus, kihajtva: 39,5x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft