Nyomtatványok Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3136544
18260
468
2200
Printed Materials
Mátyás templom nyomat. papír, nyomat, 59x78 cm, keretezett, kereten kis sérülés, üvegezett. 3103924
18261
468
2200
Printed Materials
Pest, Magyar Színház. Modern nyomat (régi metszet után), papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x23 cm 3103921
18262
468
2200
Printed Materials
Pest, rakplacz. Modern nyomat (régi metszet után), papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x23 cm 3144418
18263
468
Printed Materials
A Pesti Magyar Színház. Nyomat, papír. XX. sz. 15x22 cm. Üvegezett fakeretben. 3081566
18264
468
Printed Materials
Learn American Sign Language. By Arlene Rice, Director of Communications at the New York School for the Deaf. / Amerikai jelnyelv oktatócsomag, képes kártyákkal, angol nyelven. Eredeti dobozában, bontatlan. 3129336
18265
468
Printed Materials
Vegyes, régi és modern utazási, idegenforgalmi tájékoztatók, képes leporellók, össz. 8 db, főként Olaszország (Velence, Nápoly, stb.) + egy Dániát bemutató kiadvány. Vegyes állapotban. 3150162
18266
468
Printed Materials
Szőnyegszövési minták, kartonokra kasírozva,8 db, bejegyzésekkel, változó állapotban, 12x64 cm és 17x60 cm közötti méretben. 3168106
18267
468
Printed Materials
2 db régi francia menükártya, színes illusztrációkkal, reklámokkal, kitöltetlenek, az egyiken kis szakadással, kissé foltos, 27x19 cm 3168091
18268
468
Printed Materials
Régi, díszes, angol nyelvű üdvözlőkártyák, össz. 12 db 3168194
18269
468
Printed Materials
Vegyes idegenforgalmi, turisztikai kiadványok és prospektusok, közte több romániai 3136497
18270
468
Printed Materials
Budapest látképe. Nyomat, 29x46 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. dekoratív 3136546
18271
468
Printed Materials
Csontváry nyomat. papír, nyomat, 54x77 cm. keretezett, üvegezett, kis sérüléssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft