Nyomtatványok Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3136545
18272
468
Printed Materials
Csontváry nyomat. papír, nyomat, 55x65,5 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú. 3136541
18273
468
Printed Materials
Szinyei nyomat. papír, nyomat, 73x56 cm, keretezett, üvegezett, . dekoratív 3136569
18274
468
Printed Materials
Szinyei nyomat. Papír, nyomat, 79x57 cm, keretezett, üvegezett, kis sérüléssel. 3136571
18275
468
2200
Printed Materials
Csontváry nyomat. Papír, nyomat, 39x80 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú. 3136572
18276
468
2200
Printed Materials
Csontváry nyomat. Papír, nyomat, 38x80 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú. 3136539
18277
468
2200
Printed Materials
Csontváry nyomat. papír, nyomat, 54x69 cm, keretezett, üvegezett, kis sérüléssel. 3136538
18278
468
2200
Printed Materials
Csontváry nyomat. papír, nyomat, 47x80 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú. 3136380
18279
468
Printed Materials
Rippl Rónai József. Nyomat, 46x39 cm, keretben, üvegezett, dekoratív 3136481
18280
468
2200
Printed Materials
Rippl Rónai József. Nyomat, 39,5x57 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136206
18281
468
2200
Printed Materials
(Rippl-Rónai): Nő virágzó fák alatt. Nyomat, 40x55 cm, üvegezett keretben, kis sérüléssel. dekoratív 3136312
18282
468
Printed Materials
(A. C. Strachan): Welford-on-Avon. Nyomat, 29,5x40,5 cm, keretben, üvegezett, dekoratív 3136493
18283
468
Printed Materials
Van Gogh: Íriszek. nyomat, 50x63 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft