Nyomtatványok

Tételek száma: 327

18006.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
cca 300 darab szentkép, zömmel 19.sz. vége, 20. sz. eleje, klf méretben, nagyrészt mappába rendezve, közte litográfiákkal.
18007.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
10
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
18008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
cca 1900-1960 kb. 80 db szentkép
18009.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
18010.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
18011.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
cca 1900 5 db litho állatos kép (elefánt, páva, stb.), hajtottak
18012.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
1903 A Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége választmányának első évi jelentése. Előterjesztetett az 1903. évi deczember hó 13-án tartott rendes közgyűlésen. Bp., 1903, Athenaeum-ny., 97+(1) p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az utolsó lap javított.
18013.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről
18014.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
190 A Makói Ipar- és Kereskedelmi Társulat XXXV. zárszámadása 1905. január 1-től december 31-ig. Makó, 1906, Gaál László-ny., 10 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, a borító sarkán kis sérüléssel, részben kissé gyűrött, szamárfüles lapokkal.
18015.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1907 Salgó-tarjáni Kőszénbánya-Részvény-Társulat. Igazgatósági és felügyelő-bizottsági jelentés, valamint zárszámadás az 1906-iki üzletévről a XXXIX. rendes közgyűléshez 1907. évi márczius hó 2-án. Bp., 1907, Franklin-ny., VIII p.+ 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
18016.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1907 Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat. Az igazgatóság jelentése az az 1906-iki üzletév zárószámadása az 1907. év április hó 27-én tartandó XV. rendes közgyűléshez. Kiadói papírkötés, 8 sztl. lev.
18017.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft