Internationales aviatisches Meeting Budapest, Juni 1910. Unter Mitwirkung des ,,Nemzeti Sport". Bp., 1910, "Jókai"-ny., 47+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos, kissé foltos borítóval, a hátsó borító és az utolsó néhány lap sarkán kisebb sérüléssel. (Budapesti Nemzetközi Repülőverseny, 1910. június. Az első Magyarországon megrendezett repülő világve...
cca 1910-1920 "Erinnerungen an das schöne Engadin" / Engadin (Svájci-Alpok), album össz. 99 db fekete-fehér képpel, aranyozott félvászon-kötésben, sérült, kopottas borítóval, sérült, szétváló fűzéssel, helyenként sérült, foltos lapokkal, 25x33 cm
cca 1910-1930 Vegyes újság tétel, közte a Magyar Uriasszonyok Lapja 12 száma, az Uj Gyermekdivat néhány száma, szabásminta-mellékletek. Változó állapotban, sérülésekkel.
1914 Erzsébet királyné Deák Ferenc ravatalánál, nagyméretű litográfia, Elemi Népiskolai Szemléltető Fali Képek, kiadja: Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium, restaurált, sérült, vakrámára kasírozva, 92×60 cm