Nyomtatványok Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3121757
18066
468
Printed Materials
1928 A Magyar Hiszekegyet terjesztő Országos Bizottság körlevele valamint a Magyar Hiszekegy, szakadásokkal 2647028
18067
468
Printed Materials
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband. 3168167
18068
468
Printed Materials
1929 Szegedi Szemle városfejlesztési hetilap II. évf. 33. (68.) sz., 1929. okt. 21., 16 p. 3081848
18069
468
Printed Materials
1929 A Református diákmozgalom c. folyóirat 19 db száma. VI-VII. évfolyam. 3129089
18070
468
Printed Materials
cca 1930 Franklin-Társulat, karácsonyi ajándékkönyvek jegyzéke, kissé foltos, 12 p. + 1934 Révai tavaszi alkalmi könyvvására, 4 p. 3164563
18071
468
Printed Materials
cca 1930 Kohn Imre reklámos naptár, sérüléssel, 16x10 cm 3149513
18072
468
Printed Materials
cca 1930-1940 Giulia vidéke. Elbűvölő tájak tündérországa. Strandok, hegyek, barlangok. Olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, magyar nyelven. Kissé sérült, a füzettől különvált borítóval. 3063812
18073
468
Printed Materials
cca 1930 Howard Spring: Tövis és borostyán, Hungária kiadás szórólap. 19,5x13 cm, sh. 3148654
18074
468
Printed Materials
1930-1940 Újpest, Szt. József és Szt. Terézia Otthon 2 db lapja adománykérő felhívással gyermekek részére 3167009
18075
468
Printed Materials
Dr. Kogutowicz Károly polgári iskolai atlasza. 1930, kis szakadásoknak, borító elvált 3024773
18076
468
Printed Materials
cca 1930 3 db Szarvari iskolai értesítő 3162417
18077
468
Printed Materials
cca 1930-35 Képes Pesti Hírlap 3 db szórványszáma, egyiken Horthy Miklós kormányzóval a címlapon, lapszéli kisebb szakadásokkal, hiányos Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft