2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1910-1920 "Erinnerungen an das schöne Engadin" / Engadin (Svájci-Alpok), album össz. 99 db fekete-fehér képpel, aranyozott félvászon-kötésben, sérült, kopottas borÃtóval, sérült, szétváló fűzéssel, helyenként sérült, foltos lapokkal, 25x33 cm