Órák Tételek száma: 101
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3091594
12778
468
800000
Watches
Carillon negyedütős, kronográfos zsebóra 14K arany (Au) fedeles zsebóra, jelzett arany porvédő, működő, gyönyörű állapotban. d: 55 mm br 121 g. / Carillon quarter repeater chronograph pocket watch 14K gold (Au) cover pocket watch, marked gold dust cover, working, beautiful condition. d: 55 mm br 121 g
Kikiáltási ár:
800 000 Ft
3159534
12779
468
190000
Watches
Omega X Swatch - Moonswatch - Mission to Neptune SO33N100 férfi karóra. Újszerű, hordatlan, működik, leírással, garanciával, díszdobozban.
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
3143291
12780
468
140000
Watches
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
3166994
12781
468
90000
Watches
Zsebóra. Dávid-csillagot ábrázoló ezüst (Ag) tokkal koráll golyós díszítéssel. Kulcsos szerkezettel felhúzó kulccsal. (kulcs sérült) ezüst lánccal, ametiszttel ékítve. Jelzett tok, Össz br 96,4 g 7,5x7,5 cm 3062794
12782
468
30000
Watches
Biedermeier asztali óra oszlopos, feles ütős szerkezet, működik, számlap sérült 45x55 cm 3043739
12783
468
40000
Watches
Antik kandallóóra, javítással, pótlással, hiánnyal, tetején vas Szent József alakkal,feltehetően Franciaország, kulcs nélkül, ingája megvan, 33x15x52 cm 2514784
12784
468
50000
Watches
Asztali óra, kézzel festett fa tokban, mechanikus negyedütős szerkezettel. Kopott, hátlap hiány. m: 52 cm 3149668
12785
468
Watches
Antik falióra, kulccsal, ingával, tartalék alkatrészekkel, hiányokkal, m: 80 cm /// / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3140804
12786
468
Watches
cca 1890, Mönnich Emil Budapest falióra, porcelán számlappal, ingával, eredeti koronával, kis sérülésekkel, javítással, 100x40x18 cm 3166522
12787
468
Watches
3166552
12788
468
Watches
Kandallóóra. Bakelit, nem működik, 37x26 cm 3166524
12789
468
Watches
1897 Dresden utazóóra. Réz, üveg, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft