Plakát

Tételek száma: 105

Hatodik emelet (Sixieme étage), 1940-41. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Janine Darcey, Pierre Brasseur és Pierre Larquey szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Mester Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×30,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie Sixieme étage, lithograph on paper, minor damages on the edges.
18327.

Hatodik emelet (Sixieme étage), 1940-41. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Janine Darcey, Pierre Brasseur és Pierre Larquey szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Mester Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×30,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie "Sixieme étage", lithograph on paper, minor damages on the edges.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
Egymásért, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Carole Lombard és James Stewart szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Grund Lito, Bp.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Made for Each Other starring James Stewart, lithograph on paper, very minor damages on the edges.
18328.

Egymásért, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Carole Lombard és James Stewart szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Grund Lito, Bp.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Made for Each Other " starring James Stewart, lithograph on paper, very minor damages on the edges.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
A láthatatlan asszony (The Invisible Woman), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). John Barrymore, John Howard, Virginia Bruce szereplésével. Litográfia, papír. jelzés nélkül. Radó Nyomda, Bp. Kárpát Film. Hajtásnyomokkal, lap bal felső sarkában grafikát nem érintő valamint apró rajzszögek által okozott sérülésekkel. Kissé foltos. 95×30,5 cm. Szürrealista grafika a korai science-fiction vígjátékhoz. Ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie The Invisible Woman from 1940, lithograph on paper, slightly damaged.
18329.

A láthatatlan asszony (The Invisible Woman), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). John Barrymore, John Howard, Virginia Bruce szereplésével. Litográfia, papír. jelzés nélkül. Radó Nyomda, Bp. Kárpát Film. Hajtásnyomokkal, lap bal felső sarkában grafikát nem érintő valamint apró rajzszögek által okozott sérülésekkel. Kissé foltos. 95×30,5 cm. Szürrealista grafika a korai science-fiction vígjátékhoz. Ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "The Invisible Woman" from 1940, lithograph on paper, slightly damaged.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
18330.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
127,32
137,14
1944 Magyar kívánsághangverseny. (Musical. Rendezte: Balogh István). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Szeleczky Zita, Jávor Pál, Latabár Kálmán, Bordy Bella és mások szereplésével. Kiadó: Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Rovenszky Pázmány litó-ny. Feltekerve, 84x28,5 cm
18331.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
185,68
200,00
1944 Als du Abschied nahmst című film plakátja, hajtott, szakadásokkal, 84×60 cm
18332.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1945 Komárom népe! Komárom város és Vármegye Nemzeti Bizottsága az összes pártok bevonásával, valamint az egész város lakosságának részvétele mellett 1945. május 20-án (pünkösdvasárnap) d. e. 10 órakor a Péczeli-téren Felszabadulási Ünnepélyt rendez. Ezen a napon ünnepli a Békét! Ünnepli a szövetséges hatalmakat, elsősorban a Győzelmes Vörös Hadsereget és annak dicső vezérét Sztálin marsalt és Szovjetoroszország népét ... Komárom Város Nemzeti Bizottsága. Komárom, Jókai-ny., politikai propaganda plakát, hajtott, jó állapotban, 95x62 cm.
18333.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
cca 1946-1949 Éljen Rákosi Mátyás a dolgozó magyar nép első képviselőjelöltje! , Bp., Athenaeum, propaganda plakát, hajtott, sérült, hiánnyal, 84x57 cm + cca 1950 Harci Röplap. Lenin, Sztálin, Rákosi zászlaja alatt, népünkért, szabadságunkért!, 4 db, kitöltetlenek, hajtottak, 41x29 cm. + cca 1950-1960 Jólétért, függetlenségért, békéért, szocialista Magyarországért áll őrt néphadseregünk! Bajtárs! Szavazz a népfrontra!, Bp., Athenaeum, propaganda plakát, 28x58 cm
18334.

cca 1946-1949 "Éljen Rákosi Mátyás a dolgozó magyar nép első képviselőjelöltje! ", Bp., Athenaeum, propaganda plakát, hajtott, sérült, hiánnyal, 84x57 cm + cca 1950 "Harci Röplap. Lenin, Sztálin, Rákosi zászlaja alatt, népünkért, szabadságunkért!", 4 db, kitöltetlenek, hajtottak, 41x29 cm. + cca 1950-1960 "Jólétért, függetlenségért, békéért, szocialista Magyarországért áll őrt néphadseregünk! Bajtárs! Szavazz a népfrontra!", Bp., Athenaeum, propaganda plakát, 28x58 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1947 Ujpest patkányirtás nagy méretű plakát 61x86 cm Hajtva
18335.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
1947 Der rote Teufel című Gamma-Film plakátja, hajtott, szakadásokkal, 84×60 cm
18336.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
1947 Macskássy János (1910-1993): Újjáépítési állami sorsjáték, plakát, szakadásokkal, 83,5×57 cm
18337.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
1949 Bánhidi Andor (1910-1964): Köszöntjük a Nagy Októberi Szocialista Forradalom 32. évfordulóját!, politikai propaganda plakát, Bp., Offset-ny., hajtott, az egyik szélén kis szakadással, az egyik sarkán gyűrődésnyommal, foltos, 84x57 cm
18338.

1949 Bánhidi Andor (1910-1964): "Köszöntjük a Nagy Októberi Szocialista Forradalom 32. évfordulóját!", politikai propaganda plakát, Bp., Offset-ny., hajtott, az egyik szélén kis szakadással, az egyik sarkán gyűrődésnyommal, foltos, 84x57 cm

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft