18327.
468. Lezárult gyorsárverés
Plakát
60 000 Ft
159,15 EUR, 171,43 USD
Hatodik emelet (Sixieme étage), 1940-41. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Janine Darcey, Pierre Brasseur és Pierre Larquey szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Mester Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×30,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie "Sixieme étage", lithograph on paper, minor damages on the edges.