1896 Millennium-kiállítási árjegyzék Mössmer József "A menyaszonyhoz" vászon, asztalnemű, szövöttáru és kész fehérnemü gyári raktárából. 39. kiadás. Millennium-Ausstellungs-Preiscourant von Leinwanden, Tischzeugen und Wirkwaaren, Fabriksniederlage in Fertiger Wäsche des Josef Mössmer "Zur Braut". Auflage 39. Bp., Posner-ny., 1 (litografált díszcímlap) t.+ 100 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, ben...
cca 1890-1910 Illustrierter Specialkatalog über Laubsäge-Vorlagen, Kerbschnitz-Vorlagen, Vorlagen für Kleineisen-Arbeiten, Vorlagen f. Arbeiten c. Cagarrenkistenholz, Vorlagen für Holzbrand-Malerei. Német, francia és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, két kijáró lappal, 72 p.
cca 1910 Bächer - Melichar Ferenc 104-ik számú főárjegyzék. Bächer Rudolf eke- és talajmívelő-eszközök kizárólagos gyára, vas- és acélöntöde. Melichar Ferenc egyetemes sorvető-, répavetőgépek és műtrágyaszórók kizárólagos gyára 104-ik számú főárjegyzéke. Szerk. és kiadja Szűcs Zsigmond. Bp., Hornyánszky Viktor, 183+1 p. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt, kop...