Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3029931
12676
468
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Katona Zsuzsa (1951-): Kínai. 2000, faragott fa. Jelzett, m: 44 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2909592
12677
468
70000
Ismeretlen művész: Megbokrosodott ló, patinázott öntött bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 46 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3168287
12678
468
Kopcsányi Ottó (1933-): Napisten Bronz plasztika. címkével jelzett 12x6,5 cm Fa keretben 24x18 cm 3142686
12679
468
120000
Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3142684
12680
468
28000
Moren jelzéssel: Női akt. Francia, cca XX. sz. első fele, öntött bronz, jelzett, m: 20 cm 3029519
12681
468
120000
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg...
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3159884
12682
468
Stan és Pan, kézzel festett gipsz szobrok, jelzés nélkül, kisebb hibákkal, az egyik talpán javítással, m: 23 cm 3166968
12683
468
12 db kínai jáde kakas figura, eredeti dobozában egyenként 4,5 cm 3166963
12684
468
12 db kínai jáde nyúl figura, eredeti dobozában egyenként 5,5 cm 3166972
12685
468
12 db kínai jáde macska figura, eredeti dobozában, egyenként 4 cm 3166975
12686
468
12 db kínai jáde béka figura, eredeti dobozában, egyenként 3,5 cm 3168375
12687
468
Horváth László (Debrecen, 1941-): II. János Pál arcképe. Litofán porcelán, 1991, jelzett, hibátlan, d: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft