12741.
468. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
24 000 Ft
14
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Törölköző nő. Mázas kerámia, jelzett, állán kopással, talpánál sérülésekkel, m: 53 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!