12693.
468. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
26 000 Ft
67,36 EUR, 74,29 USD
Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm