cca 1900-as évek eleje Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű/ relief, hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal, öntöttvas, falra akasztható, 34x34 cm
Veronese Design: Edgar Degas - La Petite Danseuse de Quatorze Ans (Tizennégy éves kis táncosnő) szobrának műgyanta másolata. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
Dvihally E. jelzéssel: Gyászoló. Festett gipsz, cca 1920/30, talapzatán jelzéssel és "Hiszek Magyarország Feltámadásában. Ámen." felirattal, kis sérülésekkel, m: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!