1963 Budapest távlati térképe. Belső terület. A műemlékek, emlékművek és kulturális intézmények feltüntetésével. Tervezte és rajzolta: Mácsai István és Kass János. Bp., Képzőművészeti Alap - Kartográfiai Vállalat, kisebb sérülésekkel, foltokkal, 117x82 cm
cca 1890 Magyarország népessége hitfelekezetek szerint, rajzolta: Homolka József, Bp., Posner Károly Lajos és fia, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, a lap széle kissé sérült, 24x42 cm
1912 Csík vármegye térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., lapszéli szakadásokkal, javított, 35,5x28,5 cm + 1894 Tolna vármegye térképe, terv.: Gönczy Pál, 1 : 380.000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 30x23,5 cm
1969 Republica Socialistă România, Harta Administrativă / Románia közigazgatási térképe, 1 : 1.000.000, Bucuresti, Editura Stiintifică, szakadással, 59x83 cm
1928 Történelmi atlasz a világtörténelem tanításához, közép- és újkor, tervezték: Albisi Barthos Indár és Dr. Kurucz György, kiadja: M. Kir. Állami Térképészet, kopottas állapotban.
cca 1942 Északnyugat-Afrika és a Földközi-tenger nyugati része,1:3,400.000, Bp., M. Kir. Térképészeti Intézet, hajtott, 63x63 cm, hajtással, gyűrűdéssel
1937 Miskolc-Lillafüred-Tapolcafürdő (Részlet a Bükk hegység turistatérképéből), 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Térképészeti Intézet, kis lapszél sérülésekkel, 25x35 cm