13831.
468. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
1922 Fedor Ágnes (szül. Fischer Teréz, 1909-1990) író, újságíró, grafikus által írt és Eulenberg István által illusztrált versek. Tus, ceruza, papír, 3 számozatlan oldal, 13x23 cm, korabeli kissé kopott félvászon kötésben.