13877.
468. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
1961 A századik százalék. Írták: Galabárdi Zoltán és Markos Miklós. Rendező: Bán Frigyes. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással, (1)+VII+190 p. Készült 120 példányban.