Chopin Werke Band I-III. Leipzig, én., Edition Peters. Aranyozott félv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Zenetortenet-Kottak-Hangszerek~1500010/Chopin-Werke-Band-I-III-Leipzig-en-Edition-Peters-Aranyozott-felvaszon-kotesben-javitott~II3148700
3148700
17716
468
Music, Musical notes, Instruments
Leírás: Chopin Werke Band I-III. Leipzig, én., Edition Peters. Aranyozott félvászon-kötésben, javított gerinccel, 2 kötetben két-két kijáró lappal.
: nagy_andras