17717.
468. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 000 Ft
2,65 EUR, 2,86 USD
Vegyes kotta tétel, 5 db: Joseph Haydn Sonaten I-IV. [Két kötetbe kötve], J. S. Bach: Klavierwerke, Beethoven: Sonaten I-IV [Két kötetbe kötve.] Leipzig, én., Edition Peters - Breitkopf - Härtel. Félvászon-kötések, kissé kopott borítókkal.